Series
Ratings
35
Brush Up LifeRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 5.0