Movies
Ratings
426
As Good As It GetsRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
MahjongRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 2.0
- DiveRated ★ 3.5
- Kids on Parallel LinesRated ★ 2.5
- TongueRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 0.5
In the HouseRated ★ 3.5- Boy in the PoolRated ★ 3.0
The Animal KingdomRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0