Titles you rated
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 0.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5- www.working!!Rated ★ 5.0