Series
Ratings
117
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5