Titles you rated
The TargetRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0
The ProtectorRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
S.I.U.Rated ★ 2.5
The MechanicRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
PoongsanRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.5