Series
Ratings
127
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 1.0
Smile AgainRated ★ 2.0
The Night WatchmanRated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.0