Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0