Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
FluRated ★ 1.5
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 1.5
8 MileRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5