Series
Ratings
19
STEINS;GATERated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 1.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 1.0
Warm and CozyRated ★ 1.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
My Horrible BossRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 1.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5