Titles you rated
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0