Titles you rated
Taken 2Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0