Titles you rated
 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
 Witch HuntRated ★ 5.0 Witch HuntRated ★ 5.0
 Abnormal SummitRated ★ 5.0 Abnormal SummitRated ★ 5.0
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0
 Descendants of the SunRated ★ 5.0 Descendants of the SunRated ★ 5.0
 Stairway to HeavenRated ★ 4.0 Stairway to HeavenRated ★ 4.0
 JumongRated ★ 4.0 JumongRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
 Discovery of RomanceRated ★ 5.0 Discovery of RomanceRated ★ 5.0
 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
 Master of StudyRated ★ 3.0 Master of StudyRated ★ 3.0
 School 2013Rated ★ 5.0 School 2013Rated ★ 5.0
 Master's SunRated ★ 4.5 Master's SunRated ★ 4.5
 Wang's FamilyRated ★ 4.0 Wang's FamilyRated ★ 4.0
 IRIS 2Rated ★ 5.0 IRIS 2Rated ★ 5.0
 IRISRated ★ 5.0 IRISRated ★ 5.0
 Temptation of WifeRated ★ 4.0 Temptation of WifeRated ★ 4.0
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.5 High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
 Big ThingRated ★ 5.0 Big ThingRated ★ 5.0
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0