Series
Ratings
104
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0