Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Tragedy of MacbethRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0