Movies
Ratings
379
Time LapseRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Instructions Not IncludedRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Last NightRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
PopulaireRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 2.5- Love Strikes!Rated ★ 0.5