Titles you rated
The Tinder SwindlerRated ★ 3.5
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
A Ghost StoryRated ★ 3.5
LoveRated ★ 4.5
PigRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.5- The Future of TongueRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Welcome to the DollhouseRated ★ 4.0- Grandmother’s CakeRated ★ 4.0
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 5.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0
JackieRated ★ 3.5
TrainwreckRated ★ 3.0
Red RoomsRated ★ 3.5