Titles you rated
- すいかRated ★ 5.0
 KiddingRated ★ 4.5 KiddingRated ★ 4.5
 WandaVisionRated ★ 4.5 WandaVisionRated ★ 4.5
 The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0 The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
 SkinsRated ★ 4.5 SkinsRated ★ 4.5
 Community Season 1Rated ★ 4.0 Community Season 1Rated ★ 4.0
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 AdolescenceRated ★ 4.0 AdolescenceRated ★ 4.0
 His and Her CircumstancesRated ★ 4.5 His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
 The Midnight GospelRated ★ 5.0 The Midnight GospelRated ★ 5.0
 Beef Season 1Rated ★ 5.0 Beef Season 1Rated ★ 5.0
 Love and AnarchyRated ★ 4.0 Love and AnarchyRated ★ 4.0
 Dash & LilyRated ★ 4.0 Dash & LilyRated ★ 4.0
 Skam France Season 1Rated ★ 4.5 Skam France Season 1Rated ★ 4.5
 Tuca & BertieRated ★ 5.0 Tuca & BertieRated ★ 5.0
 The Good PlaceRated ★ 5.0 The Good PlaceRated ★ 5.0