Movies
Ratings
148
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0