Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Righteous LoveRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5- The True Love of MadamRated ★ 3.0
In My Ashtanga ClassRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5