Titles you rated
When a Man Loves a WomanRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Groot's First StepsRated ★ 3.5
Werewolf by NightRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5