Titles you rated
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0