Titles you rated
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 5.0
Oki's MovieRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
CrashRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0