Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Landmine Goes ClickRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Dog DaysRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5