Titles you rated
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
AmsterdamRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0
CommissionRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
XRated ★ 3.5