Titles you rated
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Sound of MagicRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0