Movies
Ratings
419
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 1.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0