Titles you rated
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Godzilla Minus OneRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.5