Movies
Ratings
182
Last HolidayRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0