Series
Ratings
11
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 4.0
Miss in KissRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0