Series
Ratings
109
Mischievous KissRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Love in Her BagRated ★ 3.0- KeroroRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5- Future BoyRated ★ 2.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 2.0