Titles you rated
Youth of MayRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0