Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
PsychokinesisRated ★ 0.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0