Titles you rated
One PieceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0