Titles you rated
BreathlessRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5