Series
Ratings
29
Cowboy BebopRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 2.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 0.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Lupin the Third: Tokyo CrisisRated ★ 5.0
Lupin the Third: Walther P38Rated ★ 4.0
Lupin the Third: Green vs RedRated ★ 5.0
Lupin the Third: Princess of the Breeze - Hidden City in the SkyRated ★ 3.5
Lupin the III: Another PageRated ★ 4.0
Lupin the Third: Sweet Lost NightRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.5- Lupin the Third Part IIRated ★ 4.5