Series
Ratings
33
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.0