Movies
Ratings
415
CloserRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5