Movies
Ratings
254
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 2.0