Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5