Series
Ratings
33- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 4.0