Movies
Ratings
468
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
SuspiriaRated ★ 2.0
SuspiriaRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
The White RibbonRated ★ 4.0
Boy Meets GirlRated ★ 3.5
Mauvais SangRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0