Titles you rated
It Chapter TwoRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5- TarotRated ★ 1.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Half a Kiss and Half a SpiceRated ★ 3.0
- Tilted SummerRated ★ 2.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0