Series
Ratings
31- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0