Titles you rated
Dark NunsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
RocketmanRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 2.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.0
Joe's ApartmentRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5