Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
LoveRated ★ 3.5
LoveRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
Crime TriviaRated ★ 4.0
Log Horizon: Destruction of the Round TableRated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.5- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0