Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0