Movies
Ratings
441
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 3.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
NocturneRated ★ 2.5
Tori and LokitaRated ★ 4.0
Blow the Man DownRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
CureRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.0
AliceRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5