Series
Ratings
42 We Married as a Job!Rated ★ 4.5 We Married as a Job!Rated ★ 4.5
 SignRated ★ 4.5 SignRated ★ 4.5
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
 Jewel in the PalaceRated ★ 4.0 Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
 Lovers in PragueRated ★ 4.5 Lovers in PragueRated ★ 4.5
 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
 Worlds WithinRated ★ 3.5 Worlds WithinRated ★ 3.5
 DoctorsRated ★ 4.0 DoctorsRated ★ 4.0
 His and Her CircumstancesRated ★ 4.5 His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
 Secret GardenRated ★ 4.0 Secret GardenRated ★ 4.0
 Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5 Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
 Bad GuysRated ★ 5.0 Bad GuysRated ★ 5.0
 Master's SunRated ★ 4.0 Master's SunRated ★ 4.0
 Princess HoursRated ★ 5.0 Princess HoursRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
 Reply 1997Rated ★ 4.5 Reply 1997Rated ★ 4.5
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5