Titles you rated
The MartianRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5