Series
Ratings
193
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Blood FreeRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5
Island Part 1Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0